Společnost G&K Investment CZ spol. s r.o. je českou agenturou práce, která poskytuje komplexní služby v oblasti agenturního zaměstnávání a personálních služeb. Na trhu v České republice působíme od roku 2013.
V průběhu roku zaměstnáváme na denní bázi více než 100 agenturních zaměstnanců, ročně najdeme vhodné zaměstnání pro více než 500 uchazečů, denně pomáháme více než 20 našim klientům.
Úspěšně spolupracujeme s významnými společnostmi z oblasti obchodu a služeb,    logistiky a skladování a potravinářského průmyslu.

Spoluprací s naší společností zákazník v první řadě ušetří mzdové náklady, dále administrativní agendu a čas svých personalistů a mzdových účetních.
Zajistíme našimi zaměstnanci chod celého provozu, výroby nebo oddělení, vytvoříme specializovaný tým pro realizaci konkrétního projektu. Možnost okamžité náhrady pracovníka při nespokojenosti s odvedenou prací. Všichni naši pracovníci jsou pojištěni pro případ úrazu a odpovědnost za škodu.

Můžete u nás poptat např. 1 recepční na 1 den nebo 75 skladníků na několik měsíců, stejně tak i zaměstnance na dlouhodobou spolupráci.

Principy naší práce

  • Poskytovat vysoce profesionální služby zákazníkům i klientům z řad uchazečů o zaměstnání
  • Poskytovat stabilní služby v požadovaném termínu a kvalitě
  • Flexibilně přizpůsobovat naše služby požadavkům zákazníků
  • Plnit požadavky platné legislativy České republiky i Evropské unie

Zkušenosti

Stavebnictví
Hotely
Restaurace
Sklady

Máte zájem o práci nebo brigádu?

Kontaktujte nás na čísle +420 234 256 406, +420 608 770 270 nebo na e-mail info@gkinvest.cz
Nabídka práce